Kohaletoimetamine


TRANSPORT

Tellitud kauba toimetame kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile või Ostja poolt valitud lähimasse SmartPOSTi või OMNIVA pakiautomaati.

 

Telli kaup kulleriga – 4€ €, alates 49€ ostust on transport tasuta.

 Saadame kauba koostöös kullerfirmaga Ostjale koju tellimusele järgneval tööpäeval. Kuller toimetab saadetise järgmisel tööpäeval kui makse on sooritatud läbi pangalingi või ülekanne tellimuse eest on laekunud Smart Fun OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00. Kui tasu tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

 

SmartPOST / OMNIVA pakiautomaati - 3,2€, alates 49€ ostust on transport tasuta.

Saadame kauba koostöös SmartPOSTi / Omnivaga Ostja poolt viidatud lähimasse pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Smart Fun OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

 

TARNEAEG

Tellitud kauba saadame teele Omniva kulleriga üldjuhul juba samal tööpäeval. Orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Tavaliselt toimetatakse kaup kliendini aga juba järgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

SmartPOST / Omniva pakiautomaadi vahendusel saadetud kauba orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati tavaliselt juba järgmisel tööpäeval, Saaremaale jõuavad pakid 1 päev hiljem ning Hiiumaale 3 korda nädalas.

 

KAUBA TAGASTAMINE JA TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Ostjal on soovi korral õigus kaup vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 1 - 14 päeva jooksul. Tagastatud kauba pakend ega kaup ei tohi olla mingil määral rikutud ja kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba transpordikulu. Garantiivigade eest vastutab kauba tootja.


TINGIMUSED

iBuy.ee tingimused kehtivad kõigi ostuklientide suhtes võrdselt.

iBuy.ee esindaja Smart Fun OÜ ja ostukliendi suhteid reguleerivad Smart Fun OÜ poolt koostatud ostutingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid.