Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga
  • Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga
  • Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga
  • Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga
  • Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga
  • Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga

Bluetooth FM Transmitter käed-vaba süsteemiga

INFO

  • - Mudel: Bluetooth FM Transmitter
  • - Saadavus: Saabub kahe nädalaga
  • TASUTA TRANSPORT!
59.00€

Võimalikud valikud

Kogus
DELFI SOOVITAB! Loe lähemalt siit.

See Bluetooth FM Transmitter on unikaalne ja asjalik abimees, mis muudab igas vanuses auto helisüsteemi kõikvõimsaks. Enam ei pea CD'de või AUX-juhtmetega vaeva nägema, vaid võid nautida mugavat viisi muusika kuulamiseks ning ka mugava käed-vaba süsteemi kasutamiseks, mida võimaldab sisse ehitatud mikrofon.

Aseta transmitter auto sigaretisüütajasse, säti raadio 96,4 MHz peale ning ühenda oma nutitelefon bluetoothi kaudu "Roidmi'ga" - ongi kõik. Kui juhtud asuma kohas, kus mõne raadiojaama sagedus on tugevam, siis Roidmi Driver äpi abil saad skanneerida sobiva sageduse või muuta seda manuaalselt. Nüüd võid lakkamatult muusikat kuulata näiteks Spotify's, Soundcloudis, Youtubes või näiteks oma telefoni mälukaardilt. Transmitter on kvaliteedi poolest tõeline pärl, sest ei riku praktiliselt üldse helikvaliteeti. Lisaks on Roidmi küljes ka loomulikult kaks võimast USB-laadija otsa väljundvõimsusega 2,4A.

Roidmi on nutikas ja ühendab end ise telefoni bluetoothiga ära kui autosse istute ja süüte sisse keerate.

Materjal: metall, plastik
Värv: valge / must
Sobivus: Kõik telefonid või seadmed, mis toetavad Bluetoothi sidet

Tootele kehtib 100% garantii

Teadaolevalt ei tööta antud seade järgnevates automarkides: Nissan, KIA, Subaru (kasutusel teistsugune sigaretisüütaja pesa)


RUS

ДЕЛЬФИ РЕКОМЕНДУЕТ! Подробнее читайте здесь.

Этот Bluetooth FM-трансмиттер является уникальным и практичным помощником, который сделает звуковую систему в любом автомобиле практически всемогущей. Больше не нужно возиться с CD или проводами AUX, можно просто с комфортом наслаждаться музыкой, а также пользоваться системой "свободные руки", что позволяет встроенный мирофон.

Поместите трансмиттер в гнездо прикуривателя, настройте радио на частоту 96,4 MHz и соедините свой смартфон с Roidmi через Вluetooth - вот и все! Теперь можно слушать музыку бесконечно, например, в Spotify, Soundcloud, Youtube или с карты памяти телефона. Трансмиттер - настоящая жемчужина с точки зрения качества, поскольку качество звука практически не снижается. Кроме того, Roidmi оборудован двумя зарядными устройствами с USB выходной мощностью 2,4 A.

Roidmi умный и подключится к телефону через Bluetooth автоматически, когда вы садитесь в машину и включаете зажигание.

Материал: металл, пластик
Цвет: белый / черный
Совместимость: все телефоны или устройства с поддержкой Bluetooth

Изделие имеет 100% гарантию

Arvamused (14)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea